جوانسازی واژن با واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی :

واژینوپلاستی عملی است که موجب بهبود ساختار درونی واژن و بهبود عملکرد آن می شود . واژن از جمله اجزای ارتجاعی بدن است و حالت کشسانی آن بسیار بالاست . در مورد زنان مسن ، ممکن اس حالت کشسانی و الاستیسیته واژن از بین برود و افتادگی و شل شدگی آن آزاردهنده باشد . این عارضه به ویژه در زنانی که به سن یائسگی می رسند ، بارز تر است . زایمان طبیعی و مقاربت های پی در پی نیز به مرور زمان موجب گشاد شدن واژن و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی آن می شود در این شرایط زنان تصور می کنند که عمر فعالیت جنسی شان به سر رسیده ، افسرده و پریشان شده و اعتماد به نفسشان به نحو چشمگیری کاهش می یابد . اما می توان به خانم هایی که با این مشکل درگیرند ، این نوید را داد که با پیشرفت دانش پزشکی و پیدایش دستگاه ها و ابزار آلات جدید ، امکان درمان این عارضه به شکل موثر و مفید وجود دارد .

جوانسازی واژن با واژینوپلاستی

علت ضعف عملکردی واژن :

در سالهای ۴۰ تا ۵۰ زندگی خانم ها ، ساخت و تولید کلاژن کم می شود و به تدریج تاثیرات هورمون های استروژن و پرژسترون کمرنگ شده و آثار مخربی در وضع ظاهری و درونی بدن آشکار می شود . در سیستم دستگاه تناسلی نیز بخش های درونی و ارتجاعی تغییراتی را متحمل شده و عملکردشان تحت الشعاع قرار می گیرد . حتی لایبا ها نیز کم حجم تر و بد فرم تر می شوند که در آخر روابط زناشویی دچار خلل مهمی خواهند شد که زندگی مشترک و وضع روحی و اعتماد به نفس زن را با مشکلات مهمی مواجه می سازد .

اقدامات درمانی :

برای درمان مشکلات و عوارضی که پدیدار می شوند ، راهکار واژینوپلاستی بسیار مفید و اثربخش خواهد بود . خانم دکتر پوربرفه ای با ارائه کلیه خدمات جراحی زیبایی واژن آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات درمانی و زیبایی به بیماران و مراجعین خود می باشد . در تکنیک واژینوپلاستی ، پس از ترمیم و بازسازی بافت های درونی واژن و بهبود وضع آن ، نواحی آسیب دیده درمان شده و اثرات زایمان های طبیعی یا مقاربت های پی در پی پوشیده خواهد شد ؛ کارآیی و  زیبایی ناحیه تناسلی ارتقا یافته و اثرات جوانسازی واژن رضایت بیمار و شریک جنسی او را موجب می گردد .

سایر خدمات دکتر پوربرفه ای :

با تشکر مدیریت سایت دکتر پوربرفه ای جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پانزده =