بی حسی یا بیهوشی برای زایمان

هزینه زایمان سزارین بیمارستان شفا در شیراز

هزینه زایمان سزارین بیمارستان شفا در شیراز

دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان و زایمان در شیراز: یکی از دغدغه های خانم های باردار برای زایمان انتخاب نوع بیهوشی است. اکثر بیماران از بی حسی موضعی یا اسپاینال وحشت دارند و می ترسند و از همان روزهای اولی که باردار می شوند علاوه بر اینکه به شیوه زایمانشان فکر می کنند که طبیعی یا سزارین باشد، معمولا این هم دغدغه آنها است که اگر قرار باشد که زایمان سزارین شوند، بی حس یا بیهوش شوند.

بی حسی یا بیهوشی برای زایمان

متخصص زنان در شیراز افزود: انتخاب این نوع روش که بی حسی انجام شود یا اینکه بیهوشی، بهتر است به عهده متخصص بیهوشی گذاشته شود. متخصص بیهوشی بر اساس نوع فیزیک بدنی فرد و همچنین بر اساس معاینه از نظر راه های هوایی و در نظر گرفتن ریسک بیهوشی فرد، تصمیم می گیرد که روش بی حسی موضعی یا بیهوشی را انتخاب کند.

بی حسی یا بیهوشی برای زایمان

بی حسی یا بیهوشی برای زایمان

یا بی حسی موضعی عوارض دارد؟

بی حسی موضعی یا اسپاینال هیچ نوع عارضه ی طولانی مدتی برای فرد ندارد. فقط برای مدت یک هفته ممکن است فرد، سردرد داشته باشد که درمان آن همه استراحت و استفاده از مایعات زیاد است.

محل عمل بر خلاف تصور بسیاری از خانم ها، کمر دردهای طولانی مدت ندارد. ممکن است فقط ناحیه ای که بی حسی داده شده است، تا مدتی دردناک باشد ولی بعد از آن از بین خواهد رفت.

مزیت بی حسی موضعی در هنگام زایمان

امکان برقراری تماس زود هنگام نوزاد با مادر در اتاق عمل و تماس پوست به پوست در نوع بی حسی امکان پذیر است و از این نظر برای روحیه مادر خیلی بهتر است.

دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز، برای بانوان عزیز شیرازی قبل از انتخاب روش زایمان ،مشاوره و بررسی های لازم را انجام می دهند و بهترین و مناسب ترین روش زایمان با توجه به شرایط را انتخاب می کنند. همچنین متخصص در جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بانوان می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به متخصص زنان در شیراز مراجعه و برای دریافت مشاوره می توانید با شماره ۳۲۳۴۰۶۰۶_۰۷۱ تماس حاصل فرمائید. شما می توانید از صفحه اینستاگرام دکتر پور برفه ای نیز دیدن فرمائید.

هزینه زایمان سزارین بیمارستان شفا در شیراز

یکی دیگر از دغدغه هایی که خانم های باردار دارند هزینه زایمان سزارین است. این هزینه با توجه به اینکه بیمارستان دولتی باشد و یا اینکه خصوصی متفاوت است. همچنین دستمزد پزشک، تجهیزات مورد استفاده، هزینه اتاق عمل و متخصص بیهوشی و شرایط بیمار نیز در مقدار هزینه تاثیرگذار است.

سخن پایانی

در بعضی شرایط هم متخصص بیهوشی تصمیم می گیرد که انتخاب بیهوشی عمومی برای مادر بی خطرتر و راحت تر می باشد. بنابراین به خانم های باردار پیشنهاد می شود که انتخاب این نوع بیهوشی را به عهده متخصص بیهوشی بگذارند و از ابتدای باردار یکی از دغدغه شان این نباشد و مطمئن باشند که متخصص بیهوشی کم خطرترین راه را برای آنها انتخاب می کند.

 

راه های ارتباطی با دکتر پور برفه ای

آدرس مطب: شیراز – بلوار زند- نبش صورتگر – ساختمان کیمیا طبقه سوم

شماره تماس: ۳۲۳۴۰۶۰۶_۰۷۱

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/shiraz_monalisa/

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =