گشادی-واژن

گشادی واژن

گشادی واژن

گشادی واژن در زنان سبب ناراحتی و افسردگی  می شود . معمولا صحبت در خصوص مسائل جنسی برای خانم‌ها دشوار است، اهمین این موضوع سبب می شود تا افراد به دنبال راهکار های درمانی متناسب باشند . می توان گفت روابط زناشویی یک اصل مهم در زندگی است ،که  رضایت جنسی نقش بسیار مهمی در زندگی زناشویی ایفا می‌کند. یکی از مشکلاتی که اغلب خانم‌ها به خاطر آن به متخصص زنان و زایمان مراجعه می‌کنند، گشادی واژن است.

درمان گشادی واژن با کمک جراحی

درمان گشادی واژن با کمک جراحی با روش های رکتوسل و یا پرینورافی یکی از روش های درمان می باشد . درمان با کمک جراحی یکی از سریع ترین و یهترین روش های درمان است که می توان خیلی سریع نتیجه جراحی را مشاهده  کرد .دکتر پوربرفه ای با کمک تکنیک های جراحی زیبایی واژن در شیراز عمل تنگ کردن واژن را در کمترین و با بهترین روش ها برای بانوان شیرازی انجام می دهد .

درمان با کمک جراحی به این صورت است که دیواره های پشتی واژن را با استفاده از جراحی رکتوسل یا پرینورافی می توان به هم نزدیک کرد ، سپس آنها را به هم متصل کرد.

گشادی-واژن

ترمیم و زیبایی واژن را می توان با استفاده از جراحی رکتوسل و یا پرینورافی در بخش بیرونی واژن انجام داد.

این جراحی برای ترمیم دهانه واژن و تحت شرایطی انجام می‌شود که بیمار از بی اختیاری ادراری، خشکی واژن و رضایت بخش نبودن مقاربت یا اختلال‌های جنسی ناشی از گشادی پرینه شکایت دارد. دهانه واژن پس از عمل پرینورافی مانند زمان قبل از زایمان تنگ می‌شود که رابطه زناشویی را لذت بخش‌ تر می‌کند و مشکلات ناشی از گشادی پرینه را از بین می‌برد.

کاندیدای مناسب برای درمان گشادی واژن

در بین بانوان افراد بسیاری وجود دارند که از گشادی واژن خود به دلیل زایمان های مکرر و  افزایش سن خود شکایت می کنند . البته رباید گفت برخی از بانوان به دلایل ژنتیکی دچار گشادی واژن هستند . با گشاد شدن وازن میل جنسی هر  دو طرف به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و افراد در طی رابطه به اوج لذت جنسی و ارگاسم دست پیدا نمی کنند . با گشاد شدن واژن بیماری های بسیاری بروز می کند ،از جمله بروز عفونت های مکرر در ناحیه واژن. خوشبختانه می توان تمام این موارد را تنها با کمک جراحی واژینوپلاستی و جراحی زیبایی واژن برطرف کرد .

اگر شما به دنبال متخصص زنان در شیراز هستید ، بهتر است بدانید که دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز می باشند ، امروزه خدمات زیبایی در شیراز بسیار انجام می شود که جراحی زیبایی واژن در شیراز نیز یکی از آن ها می باشد .

خدمات دکتر پوربرفه ای

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

با تشکر مدیریت سایت دکتر پور برفه ای متخصص زنان در شیراز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =