تعیین جنسیت در شیراز

تعیین جنسیت در شیراز

تعیین جنسیت در شیراز

آیا واقعا تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری امکان پذیر است ؟ این سوالی  است که خیلی از زوجین  هنگام مراجعه به مطلب دکتر  شهناز پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز  می پرسند . اگر شما هم تصمیم به بارداری دارید  بهتر است ادامه مطب را  مطالعه کنید .

در حقیقت یکی از جذاب ترین توصیه هایی که یک متخصص زنان می تواند  به زوجین قبل از بارداری داشته باشد،  استفاده از روش های تعیین جنسیت است . تعیین جنسیت تقریبا قابل انجام است ، اما طی شرایط خاصی  که در ادامه بررسی می کنیم .

تعیین جنسیت در شیراز

تعیین جنسیت در شیراز

روش های تعیین جنسیت

در رابطه با تعیین جنسیت خیلی از زوجیبن اینگونه تصور می کنند که روش های غذایی و یا دارویی  و یا حتی برخی از روش های شستشوی اسپرم که در  روش IUI استفاده می شود می تواند  به تعیین جنسیت جنین کمک کند ، در حالی که باید گفت تمام این روش ها کاملا بی اساس است و هیچ کدام از آن ها تاثیری در بارداری ندارند و تنها روشی که برای تعیین جنسیت موثر می باشد، روش کاشت جنین و یا IVF یا همان لقاح آزمایشگاهی است . روش IVF تا صد درصد  در تعیین جنسیت جنین کمک کننده است .

خوشبختانه امروزه  روش های مختلفی برای تعیین جنسیت وجود دارد  که افراد بنا بر شرایط خود می توانند از این روش ها استفاده کنند .

دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز بعد از معاینه و مشاوره با زوجین عزیز، بهترین روش  تعیین جنسیت را پیشنهاد می کنند .

دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز هستند شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ۳۲۳۴۰۶۰۶_۰۷۱ تماس بگیرید.

تعیین جنسیت به روش IVF

زمانی که مادر هیچ گونه مشکل برای باروری ندارد و  مبتلا به ناباروری نباشند و تنها  به دلیل تعیین جنسیت این روش را انتخاب می کند،  لازم است تا متخصص زنان ابتدا تخمک های بارو و رسیده را جدا کند  و سپس در مقابل اسپرم های X و Y را برای بارداری انتخاب شود.

بهتر است که  از روش های تعیین جنسیت در بارداری اول  استفاده نشود ، دلیل آن هم در این است که اطلاعی از  روند باروی، نازایی و یا سایر مشکلات  به دست نیامده است ، که بتوان روش های تعیین جنسیت را انتخاب کنیم . این امر خصوصا در سنین بالاتر  همچون ۳۵ سال به بالا صادق است .

فیلم تعیین جنسیت

خلاصه مطلب

در نتیجه در آخر می توان گفت تعیین جنسیت، که با احتمال بالا امکان پذیر باشد  با روش های کاشت جنین و یا IVF یا همان لقاح آزمایشگاهی امکان پذیر است . بهتر است  قبل از استفاده از هر کدام از روش های ذکر شده با متخصص زنان خود در این رابطه مشورت کنید تا بهترین راه ممکن را پیشنهاد کنند . دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز هستند،  در صورتی که شما هم تصمیم به تعیین جنسیت دارید می توانید با شماره ی    ۳۲۳۴۰۶۰۶_۰۷۱ تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =