رفع تیرگی واژن با لیزر در شیراز

رفع تیرگی واژن با لیزر در شیراز

رفع تیرگی واژن با لیزر

بهترین راهکار برای  رفع تیرگی واژن چیست ؟  آیا لیزر در درمان تیرگی واژن موثر است ؟  یکی  از سوالات پر تکرار  که خیلی از مراجعین از دکتر شهناز پوربرفه ای می پرسند در رابطه با سفید کردن  واژن با دستگاه مونالیزا  است؟   این سوالات بیشتر پیرامون  ماندگاری، میزان پاسخ دهی  به درمان   و فواید  سفید کردن  واژن با لیزر مونالیزا می باشد .

میزان پاسخ دهی به رفع تیرگی واژن با لیزر

میزان پاسخ دهی به لیزر در تیرگی  های پوست قسمت تناسلی  بستگی بسیار زیادی  به نوع رنگ  دانه ای که ایجاد شده  است  دارد، این تیرگی می تواند به دلیل مختلفی همچون  مشکلات هورمونی فرد و یا با علت ارثی و ژنتیک ایجاد شده  باشد ،حتی  شدت تیرگی اندام تناسلی فرد ، نوع پاسخ دهی لیزر در درمان سفید کردن واژن  با یکدیگر متفاوت است .

رفع تیرگی واژن با لیزر در شیراز

رفع تیرگی واژن با لیزر در شیراز

معممولا یک هفته بعد از درمان ، متخصص زنان این تشخیص را می دهد که لیزر در درمان تیرگی اندام تناسلی موثر است یا خیر. درصورتی که   این روش درمان موثر نباشد ،  راه های درمانی دیگری را به  فرد پیشنهاد می کنند .

 آیا لیزر مونالیزا توانایی درمان هموروئید را هم دارد ؟

لیزر مونالیزا تنها   هموروئید هایی که به صورت  خارجی  است را می تواند درمان کند،  لازم است همورئید در ابتدا توسط  پزشک متخصص در این زمینه معاینه شود  اگر هموروئید تنها به صورت  ضایعات پوستی خارجی باشد ، می توان با لیزر مونالیزا آن را درمان  کرد .  که این کار باید حتما  توسط جراح عمومی  و در اتاق عمل انجام شود .

دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز هستند شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ۳۲۳۴۰۶۰۶_۰۷۱ تماس بگیرید.

 بهترین کاندید  برای سفید کردن واژن

خوشبختانه  این درمان  محدودیت های جدی ندارد  ، تنها لازم است تا متقاضی  شرایط خاصی را دارا باشد  از جمله این شرایط شامل :

افرادی که پوست ناحیه تناسلی  آن ها تحت تاثیر عوامل ژنتیکی  به  طور طبیعی  تیره تر است .

بانوانی  که تیرگی ناحیه تناسلی در آن ها روابط جنسی شان را تحت تاثیر قرار داده باشد.

بانوانی که   به دلیل  عواملی همچون بارداری  ، تغییرات هورمونی و.. پوست ناحیه تناسلی ان ها تیره شده است  و این تیرگی  سبب  خجالت آن ها و در نتیجه  کاهش اعتماد به نفس در آن ها  شده  باشد .

بانوانی که بعد از اصلاح ناحیه تناسلی  با پوست  تیره تر این ناحیه مواجه می شوند .

بانوانی که  به بیماری خاصی  دچار نیستند و متخصص زنان سلامت آن ها را برای  درمان تیرگی ناحیه  تناسلی  تایید کرده باشد .

آمادگی های لازم قبل ازسفید کردن ناحیه تناسلی

دکتر شهناز پوربرفه ای در این رابطه  اطلاعات  کافی  را به بیمار می دهند، در حالت کلی بهتر است  به مدت سه تا چهار روز قبل  از درمان سفید کردن ناحیه تناسلی بیمار  رابطه جنسی نداشته باشد  و  به بهداشت ناحیه تنسالی خود اهمیت کافی را بدهد .

 خلاصه مطلب

در اخر می توان گفت ،  بهترین راهکار درمان برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی  استفاده از لیزر مونالیزا  است،  بنا به هر دلیل  ممکن است در بر خی بانوان این روش درمان  پاسخ ندهد ، در این شرایط مناسب با وضعیت بیمار بهترین روش ممکن پیشنهاد می گردد .  این  تیرگی  تحت تاثیر عواملی مختلفی همچون  بارداری، ژنتیک ، افزایش وزن و تغییرات هورمونی ممکن است رخ دهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =