جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن در شیراز

جراحی زیبایی واژن در شیراز

در این مقاله در رابطه با جراحی زیبایی واژن در شیراز توسط دکتر شهناز پوربرفه ای مطالبی را برای بانوان شیرازی ارائه می هیم .

رحم بانوان از مهم ترین اعضای داخلی بدن آنها می باشد که در زندگی آنها نقش به سزایی دارد .

عضو توخالی که به شکل گلابی وارونه در میان دو استخوان لگن بدن زنان  وجود دارد را رحم می گویند ، رحم از سه بخش گردن (Cervix) ، تنه (Body)،قعر (Fundus) تشکیل شده است .

با افزایش سن و زایمان های مکرر واژن بانوان گشاد و شل  می گردد ،که برای بانوان بسیار آزاد دهنده و ناراحت کننده می باشد . دکتر پوربرفه ای  این مشکل را با انجام جراحی زیبایی واژن در شیراز برای بانوان شیرازی به سادگی برطرف می کند . جراحی زیبایی واژن سبب افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط زناشویی در بانوان شیرازی می گردد .

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن با روش های گوناگونی انجام می شود .

جراحی زیبایی واژن با لیزر

جراحی زیبایی واژن با استفاده از نخ

جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی

جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل

جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

جراحی زیبایی RF فرکشنال

افراد مناسب برای جراحی زیبایی واژن در شیراز

تمامی بانوانی که با بالا رفتن سن ،تغییرات وزن ، زایمان های طبیعی متعدد و یا به دلیل ژنتیک  دچار گشادی واژن شده اند و از انجام آمیزش لذت نمی برند می توانند جراحی زیبایی واژن را انجام دهند .

READ
بی اختیاری ادرار در زنان پس از یائسگی

گذشت زمان و تغییراتی که در بدن به خصوص دستگاه تناسلی بانوان رخ می دهد امر غیر قابل اجتناب است ، یکی از این مشکلات بالا رفتن سن آتروفی واژن است ، آتروفی واژن مشکلات و تغییرات هورمونی متعددی را به وجود می آورد که با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن در شیراز می توان در مدت زمان کوتاهی به شکل ایمن و موثر به درمان آن پرداخته شود .

بانوانی که یائسه شده اند و یا با مشکلات یائسگی روبرو هستند می توانند جهت درمان مشکلات یائسگی از روش عمل زیبایی واژن جهت درمان مشکلات یائسگی بپردازند .

مزایای جراحی زیبایی واژن در شیراز

بانوانی که جراحی زیبایی دستگاه تناسلی را انجام می دهند علاوه بر رفع مشکلات پرینه و شل بودن واژن مشکلاتی که در واژن وجود دارد را می تواند رفع نمایند فوایدی که جراحی زیبایی واژن در دارد از جمله ،بالا بردن رطوبت واژن ،تحریک کلاژن سازی واژن ،جوانسازی واژن ،درمان مشکل افتادگی واژن ،زیبا ساختن واژن، درمان مشکلات بی اختیاری ادرار و مدفوع ،درمان مشکلات خشکی واژن،روشن کردن پوست ناحیه تناسلی ،قوام بافت های واژن (افزایش مقاومت بافت واژن) و حجیم سازی لابیاها  می باشند .

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

دکتر پوربرفه ای با انجام جراحی زیبایی واژن در شیراز علاوه بر افزایش اعتماد به نفس بانوان شیرازی فوایدی از جمله ،بالا بردن رطوبت واژن،تحریک کلازن سازی واژن،

زیبایی،جوانسازی واژن،درمان مشکلات بی اختیاری ادرار ،درمان مشکلات خشکی واژن و… را دارد .

سوالات متداول جراحی زیبایی واژن

بیشتر بانوان شیرازی که نیاز به جراحی زیبایی واژن دارند سوالات بسیاری ذهن آن ها را درگیر می کند ،پاسخ دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز به سوالات بانوان در رابطه با جراحی زیبایی واژن در شیراز.

  • آیا می توان با کمک جراحی زیبایی واژن مشکل به ارگاسم نرسیدن در بانوان را برطرف کرد ؟
READ
تنگ کردن واژن

بله . جراحی زیبایی واژن می تواند مشکلات مربوط به ناحیه تناسلی را به طور کامل برطرف کند . جراحی زیبایی واژن  با روش های مختلفی  انجام می شود . هر کدام از این روش ها با توجه به شرایط فرد انجام می شود .

  • آیا می توان گفت جراحی زیبایی واژن یک روش کاملا بی خطر و ایمن است ؟

بله جراحی زیبایی واژن بک روش کم تهاجم می باشد در نتیجه می توان گفت کاملا بی خطر و ایمن است که می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای از خود به جای بگذارد .

  • دوران بهبودی بعد از این جراحی چه مدت است ؟

جراحی زیبایی واژن در مدت بسیار کوتاهی بهبود می یابد و فرد می تواند فعالیت های روزمره خود انجام دهد ،تنها برای انجام مقاربت جنسی لازم است تا قبل از آن حتما با پزشک خود مشورت کنید .

  • برای جوانسازی ناحیه تناسلی نیاز است تا چه اقداماتی انجام شود ؟

جوانسازی ناحیه تناسلی زن را می توان با کمک روش های گوناگونی انجام دهیم . با توجه به وضعیت و شرایط بیمار بهترین روش جراحی زیبایی واژن برای فرد انتخاب می شود .

  • آیا می توان جراحی زیبایی واژن را در زمان شیر دهی و بعد از زایمان انجاد داد ؟

بله . خوشبختانه جراحی زیبایی واژن محدودیت های قابل توجهی ندارد و فرد می تواند  بعد از زایمان و در دوران شیر دهی این جراحی را انجام دهد و از اثرات آن لذت ببرد .

  • جراحی زیبایی واژن همراه با درد و خونریزی است ؟

فرد در طی این جراحی دردری را احساس نمی کند ،در بیشتر موارد  دکتر پوربرفه ای متخصص زنان در شیراز استفاده  از بی حس کننده های موضعی را تجویز می کند تا بیمار در طی جراحی زیبایی واژن عملا هیچ گونه دردی را احساس نکند .

READ
زیباسازی دستگاه تناسلی

بهتر است در طی جراحی زیبایی واژن استرس نداشته باشید و ریلکس باشید ،گاهی بیمار به دلیل استرس فراوانی که دارد عضلات خود را منقبض می کند و ممکن است روند جراحی را با ختلال مواجه کند .

  • بهترین سن برای  انجام جراحی زیبایی واژن چه سنی است؟

هر فردی در هر سنی ممکن است نیاز به جراحی زیبایی واژن داشته باشد بهترین سن برای جراحی زیبایی واژن بین ۲۰ تا ۶۰ سالگی بر حسب نیاز فرد می باشد . افرادی که جراحی زیبایی واژن را در سن یائسگی خود انجام می دهند ،می توانند تمام مشکلات مثل خشکی واژن ،افتادگی واژن و… را برطرف کنند .

خدمات دکتر پوربرفه ای

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

با تشکر مدیریت سایت دکتر پور برفه ای متخصص زنان در شیراز

سوالات متداول جراحی زیبایی واژن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =