بهترین-جراح-زیبایی-واژن-در-شیراز

بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز

بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز

بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز .

بیشتر بانوان معمولا با بالا رفتن سن خود ،از سن ۳۰ سالگی به بالا به دلایلی از جمله کاهش در تولید هورمون های پروژسترون و استروژن  با مشکلاتی مواجه می شوند ،افتادگی و شل شدن واژن مشکلاتی می باشند  که برای این بانوان پیش می آید .

شل شدن و افتادگی واژن می تواند  بسیار تاثیر گذار باشد و زندگی زناشویی فرد را با مشکلاتی مواجه کند ،همین امر زمینه ساز مشکلات روحی و افسردگی در بانوان می شود .

با شروع یائسگی این مشکلات بیشتر می شوند . یائسگی معمولا از سن ۵۱ سالگی به بعد رخ می دهد ،با کاهش تولید استروژن در بدن به طور ناگهانی ،یائسگی رخ می دهد.

دکتر پوربرفه ای بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز می توانند در کمترین زمان تمام مشکلات ذکر شده را برای بانوان عزیز شیرازی را با بهترین و به روز ترین تکنولوژی انجام  دهند .

سن یائسگی به دلیل عواملی که بر تخمدان ها موثر هستند ایجاد می شود و ممکن است گاهی این سن را جلو بیاندازد .

بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز  باید بتواند تمام جراحی های زیبایی واژن را برای بیمار خود انجام دهد ،همچنین با معاینه کامل و انجام مشاوره با بیمار خود قبل از شروع جراحی از تمام نیاز های بیمار خود و ناراحتی های وی اطلاع یابد،تا بتواند  بهترین روش را برای بیمار خود انتخاب کند .

بهترین-جراح-زیبایی-واژن-در-شیراز

روش های گوناگون جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل

جراحی زیبایی واژن با لیزر

جراحی زیبایی واژن با کمک تزریق ژل

جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

جراحی زیبایی واژن با استفاده از نخ

جراحی زیبایی واژن با RFفرکشنال

جراحی زیبایی واژن با کمک لیزر مونالیزا تاچ

دکتر پور برفه ای بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز می توانند تمام روش های ذکر شده را برای بیمار خود به بهترین نحو انجام دهد .

مناسب ترین افراد برای جراحی زیبایی واژن افرادی هستند با در اثر بالا رفتن سن خود ،زایمان های متعدد و تغییرات وزن دچار شلی و افتادگی واژن شده اند . در نتیجه این امر سبب شده است که آن ها نتوانند از آمیزش جنسی خود لذت ببرند و افت اعتماد  به نفس پیدا کنند .

جلوگیری از تغییرات واژن و افتادگی آن در حقیقت امری غیر قابل انجام می باشد . آتروفی واژن در اثر بالا رفتن سن بانوان رخ می دهد ،که سبب تغییرات هورمونی بسیاری در بدن می گردد.

بهترین جراح زیبایی واژن در شیراز  دکتر پوربرفه ای ،می تواند بیمار خود را به راحتی از این ناراحتی هایی که در اثر آتروفی واژن به وجود می آید راحت کند .

با کمک روش های جراحی زیبایی واژن در شیراز می توان در کمترین زمان به مشکلات خاتمه داد .

لازم به ذکر است که بر ای انجام جراحی زیبایی واژن نیاز نیست بیمار آمادگی خاصی داشته باشد ،تنها متخصص زنان برای وی آزمایشاتی از جمله عفونت واژن ،تست پاپ اسمیر و… را تجویز می کند .

 

اگر شما به دنبال متخصص زنان در شیراز هستید ، بهتر است بدانید که دکتر پوربرفه ای در شیراز یکی از بهترین جراحان زیبایی واژن در شیراز می باشند ، امروزه خدمات زیبایی در شیراز بسیار انجام می شود که جراحی زیبایی واژن در شیراز نیز بسیار رواج پیدا کرده است .

خدمات دکتر پوربرفه ای

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

با تشکر مدیریت سایت دکتر پور برفه ای متخصص زنان در شیراز

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پنج =